Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

JORSSEN NOORD.

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Telefoon: 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be

Ellis Coryn
Ellis Coryn
Onthaal

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be


sara
Sara De Bondt
Operationeel Directeur

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: sara.de-bondt@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: sara.de-bondt@jorssennoord.net.bmw.be
Marc Van Laarhoven
Marc Van Laarhoven
Commercieel Directeur


greet
Greet Yon
Fleet Sales Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
 Nick Haverals
Nick Haverals
Marketing Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be


Greet Yon
Greet Yon
Fleet Sales Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
Geert Peeraer Jorssen Noord
Geert Peeraer
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be
Kristof De Bruyn
Kristof De Bruyn
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Kristof.De-Bruyn@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Kristof.De-Bruyn@jorssen.net.bmw.be
Loesje
Loesje Wiedemeijer
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be
Félicie Luyten
Fleet Sales Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: felicie.luyten@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: felicie.luyten@jorssen.net.bmw.be


 Nick Haverals
Nick Haverals
Marketing Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be
Sofie Geens
Sofie Geens
Marketing Coördinator

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: sofie.geens@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: sofie.geens@jorssennoord.net.bmw.be
Krupa Mehta
Krupa Mehta
Marketing Coördinator

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: krupa.mehta@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: krupa.mehta@jorssen.net.bmw.be


Gert Mortelmans
Gert Mortelmans
Key Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be
Edwin Van Marcke
Edwin Van Marcke
Account Manager
Tom Vercammen
Tom Vercammen
KMO Business Development Manager & Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be
Lukas Janssens
Lukas Janssens
Sales Advisor

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be
Dave Meiresone
Sales Advisor

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: dave.meiresone@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: dave.meiresone@jorssennoord.net.bmw.be


Gert Mortelmans
Gert Mortelmans
Key Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be
Edwin Van Marcke
Edwin Van Marcke
Account Manager
Tom Vercammen
Tom Vercammen
KMO Business Development Manager & Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be
Lukas Janssens
Lukas Janssens
Sales Advisor

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be


Bert Pauwels
Teamleader BMW premium Selection

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: bert.pauwels@jorssen.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: bert.pauwels@jorssen.be
Serge van der Boon
Serge van der Boon
Account Manager BMW Premium Selection
Tolunay Yeniceli
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Tolunay.yeniceli@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Tolunay.yeniceli@jorssen.net.bmw.be


Charris Rottiers
Charris Rottiers
Coördinator leveringen wagens
Lutgarde Breugelmans
Lutgarde Breugelmans
Intern dossierbeheerder
Jeroen Van Antwerpen
Jeroen Van Antwerpen
Afleveraar
Kristel Couckuyt
Kristel Couckuyt
Verantwoordelijke verkoopsadministratie


Tom De Swaef
Tom De Swaef
Teamleader Adviseurs naverkoop

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.de-swaef@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.de-swaef@jorssennoord.net.bmw.be
Kenny Van Neck
Kenny Van Neck
Senior Adviseur naverkoop

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: kenny.van-neck@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: kenny.van-neck@jorssennoord.net.bmw.be
Jesse Boddaert
Jesse Boddaert
Adviseur naverkoop

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: jesse.boddaert@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: jesse.boddaert@jorssennoord.net.bmw.be
Sylvester Lopes Bola
Sylvester Lopes Bola
Adviseur naverkoop
Rutger Vandersmissen
Rutger Vandersmissen
Verantwoordelijke klantenrelaties & administratie
Stefan Goeyvaerts
Receptionist


benoit hoppenbrouwers
Benoit Hoppenbrouwers
Accident Advisor


Guy Janssens
Guy Janssens
Verantwoordelijke onderdelen en accessoires

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: guy.janssens@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: guy.janssens@jorssennoord.net.bmw.be
Daniel De Vries
Daniel De Vries
Adviseur onderdelen en accessoires

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: daniel.devries@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: daniel.devries@jorssennoord.net.bmw.be
Thomas Vangramberen
Thomas Vangramberen
Adviseur onderdelen en accessoires


Bart Hillen
Bart Hillen
Verantwoordelijke Werkplaats

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: bart.hillen@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: bart.hillen@jorssennoord.net.bmw.be
Els Spooren
Els Spooren
Assistent Werkplaats

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: els.spooren@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: els.spooren@jorssennoord.net.bmw.be

Showroom

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Contact

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Receptie

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Contact

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: receptie@jorssennoord.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Za : Gesloten

Magazijn

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Contact

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: shop@jorssennoord.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Za : Gesloten

Jorssen Noord

Kapelsesteenweg 1-3 2170 Merksem
Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top