Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

JORSSEN NOORD.

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Telefoon: 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be

Ellis Coryn
Onthaal

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be


Philip Eeckels
Philip Eeckels
Operationeel Directeur
Carmela Schamps
Carmela Schamps
Management Assistant

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: carmela.schamps@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: carmela.schamps@jorssennoord.net.bmw.be


Luc Bertels
Luc Bertels
Verantwoordelijke naverkoop

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Luc.Bertels@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Luc.Bertels@jorssennoord.net.bmw.be
Kristel Couckuyt
Kristel Couckuyt
Verantwoordelijke verkoopsadministratie


Greet Yon
Greet Yon
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
Geert Peeraer Jorssen Noord
Geert Peeraer
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be
Els
Els Vankriekelsvenne
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Els.Vankriekelsvenne@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Els.Vankriekelsvenne@jorssen.net.bmw.be
Loesje
Loesje Wiedemeijer
Fleet Sales Advisor

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be


Sofie Geens
Sofie Geens
Marketing Coördinator

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: sofie.geens@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: sofie.geens@jorssennoord.net.bmw.be


Gert Mortelmans
Gert Mortelmans
Key Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be
Edwin Van Marcke
Edwin Van Marcke
Account Manager
Tom Vercammen
Tom Vercammen
KMO Business Development Manager & Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be
Lukas Janssens
Lukas Janssens
Sales Advisor

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be
Nick Verheyen
Nick Verheyen
Product Specialist

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: nick.verheyen@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: nick.verheyen@jorssennoord.net.bmw.be


Gert Mortelmans
Gert Mortelmans
Key Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be
Edwin Van Marcke
Edwin Van Marcke
Account Manager
Tom Vercammen
Tom Vercammen
KMO Business Development Manager & Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be
Lukas Janssens
Lukas Janssens
Sales Advisor

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be


Serge van der Boon
Serge van der Boon
Account Manager BMW Premium Selection


Charris Rottiers
Charris Rottiers
Coördinator leveringen wagens
Lutgarde Breugelmans
Lutgarde Breugelmans
Intern dossierbeheerder
Jeroen Van Antwerpen
Jeroen Van Antwerpen
Afleveraar
Caroline Teugels
Caroline Teugels
Sales Support


Tom De Swaef
Tom De Swaef
Teamleader Adviseurs naverkoop

Telefoon: 03 641 90 01 03 641 90 01
E-mail: tom.de-swaef@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 01 03 641 90 01
E-mail: tom.de-swaef@jorssennoord.net.bmw.be
Kenny Van Neck
Kenny Van Neck
Senior Adviseur naverkoop

Telefoon: 03 641 90 01 03 641 90 01
E-mail: kenny.van-neck@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 01 03 641 90 01
E-mail: kenny.van-neck@jorssennoord.net.bmw.be
Jesse Boddaert
Jesse Boddaert
Adviseur naverkoop

Telefoon: 03 641 90 01 03 641 90 01
E-mail: jesse.boddaert@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 01 03 641 90 01
E-mail: jesse.boddaert@jorssennoord.net.bmw.be
Rutger Vandersmissen
Rutger Vandersmissen
Verantwoordelijke klantenrelaties & administratie
Sylvester Lopes Bola
Sylvester Lopes Bola
Adviseur Snelservice


Benoit
Benoit Hoppenbrouwers
Teamleader Administratie Carrosserie


Guy Janssens
Guy Janssens
Verantwoordelijke onderdelen en accessoires

Telefoon: 03 641 90 04 03 641 90 04
E-mail: guy.janssens@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 04 03 641 90 04
E-mail: guy.janssens@jorssennoord.net.bmw.be
Daniel De Vries
Daniel De Vries
Adviseur onderdelen en accessoires

Telefoon: 03 641 90 04 03 641 90 04
E-mail: daniel.devries@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 04 03 641 90 04
E-mail: daniel.devries@jorssennoord.net.bmw.be
Thomas Vangramberen
Thomas Vangramberen
Adviseur onderdelen en accessoires


Bart Hillen
Bart Hillen
Verantwoordelijke Werkplaats

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: bart.hillen@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: bart.hillen@jorssennoord.net.bmw.be
Els Spooren
Els Spooren
Assistent Werkplaats

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: els.spooren@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: els.spooren@jorssennoord.net.bmw.be

Showroom

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Contact

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Receptie

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Contact

Telefoon: 03 641 90 01 03 641 90 01
E-mail: receptie@jorssennoord.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Za : Gesloten

Magazijn

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Contact

Telefoon: 03 641 90 04 03 641 90 04
E-mail: shop@jorssennoord.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Za : Gesloten

Jorssen Noord

Kapelsesteenweg 1-3 2170 Merksem
Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top