Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

JORSSEN NOORD.

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Telefoon: 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be


Amber De Peuter
Amber De Peuter
Onthaal

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be


Marc Van Laarhoven
Marc Van Laarhoven
Operationeel Directeur
Sara De Bondt
Sara De Bondt
Directeur Business Performance en Customer Support

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: sara.de-bondt@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: sara.de-bondt@jorssennoord.net.bmw.be


greet
Greet Yon
Fleet Sales Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
 Nick Haverals
Nick Haverals
Marketing Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be
Dave Meiersone
Dave Meiresone
Sales Team Leader

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: dave.meiresone@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: dave.meiresone@jorssennoord.net.bmw.be
Lutgarde Breugelmans
Lutgarde Breugelmans
Sales Support Manager


Greet Yon
Greet Yon
Fleet Sales Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
Geert Peeraer Jorssen Noord
Geert Peeraer
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be
Kristof De Bruyn
Kristof De Bruyn
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Kristof.De-Bruyn@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Kristof.De-Bruyn@jorssen.net.bmw.be
Loesje Wiedemeijer
Loesje Wiedemeijer
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be


 Nick Haverals
Nick Haverals
Marketing Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be
Krupa Mehta
Krupa Mehta
Marketing Team Leader

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: krupa.mehta@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: krupa.mehta@jorssen.net.bmw.be


Dave Meiersone
Dave Meiresone
Sales Team Leader

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: dave.meiresone@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: dave.meiresone@jorssennoord.net.bmw.be
Gert Mortelmans
Gert Mortelmans
Key Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be
Edwin Van Marcke
Edwin Van Marcke
Account Manager
Tom Vercammen
Tom Vercammen
Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be
Lukas Janssens
Lukas Janssens
Sales Advisor

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be
Jeroen Van Antwerpen
Jeroen Van Antwerpen
Sales Advisor


Dave Meiersone
Dave Meiresone
Sales Team Leader

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: dave.meiresone@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: dave.meiresone@jorssennoord.net.bmw.be
Gert Mortelmans
Gert Mortelmans
Key Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: gert.mortelmans@jorssennoord.net.bmw.be
Edwin Van Marcke
Edwin Van Marcke
Account Manager
Tom Vercammen
Tom Vercammen
Account Manager

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.vercammen@jorssennoord.net.bmw.be
Lukas Janssens
Lukas Janssens
Sales Advisor

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Lukas.janssens@jorssennoord.net.bmw.be
Jeroen Van Antwerpen
Jeroen Van Antwerpen
Sales Advisor


Bert Pauwels
Bert Pauwels
Sales Manager Used Cars BMW & MINI

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: bert.pauwels@jorssen.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: bert.pauwels@jorssen.be
Serge van der Boon
Serge van der Boon
Sales Advisor Used Cars BMW & MINI
Tolunay Yeniceli
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Tolunay.yeniceli@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Tolunay.yeniceli@jorssen.net.bmw.be


Lutgarde Breugelmans
Lutgarde Breugelmans
Sales Support Manager
Charris Rottiers
Charris Rottiers
Sales Support Team Leader


Tom De Swaef
Tom De Swaef
Teamleader Adviseurs naverkoop

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.de-swaef@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: tom.de-swaef@jorssennoord.net.bmw.be
Kenny Van Neck
Kenny Van Neck
Senior Adviseur naverkoop

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: kenny.van-neck@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: kenny.van-neck@jorssennoord.net.bmw.be
Jesse Boddaert
Jesse Boddaert
Adviseur naverkoop

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: jesse.boddaert@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: jesse.boddaert@jorssennoord.net.bmw.be
Sylvester Lopes Bola
Sylvester Lopes Bola
Adviseur naverkoop
Ellis Coryn
Ellis Coryn
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Ellis.Coryn@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: Ellis.Coryn@jorssennoord.net.bmw.be
Rutger Vandersmissen
Rutger Vandersmissen
Verantwoordelijke klantenrelaties & administratie


benoit hoppenbrouwers
Benoit Hoppenbrouwers
Accident Advisor


Guy Janssens
Guy Janssens
Verantwoordelijke onderdelen en accessoires

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: guy.janssens@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: guy.janssens@jorssennoord.net.bmw.be
Daniel De Vries
Daniel De Vries
Adviseur onderdelen en accessoires

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: daniel.devries@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: daniel.devries@jorssennoord.net.bmw.be
Thomas Vangramberen
Thomas Vangramberen
Adviseur onderdelen en accessoires


Bart Hillen
Bart Hillen
Verantwoordelijke Werkplaats

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: bart.hillen@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: bart.hillen@jorssennoord.net.bmw.be
Els Spooren
Els Spooren
Assistent Werkplaats

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: els.spooren@jorssennoord.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: els.spooren@jorssennoord.net.bmw.be

Showroom

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Contact

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: info@jorssennoord.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Receptie

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Contact

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: receptie@jorssennoord.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Za : Gesloten

Magazijn

Kapelsesteenweg 1-3
2170 Merksem

Contact

Telefoon: 03 641 90 00 03 641 90 00
E-mail: shop@jorssennoord.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00
Za : Gesloten
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top