Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

JORSSEN Zuid.

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Telefoon: 03 820 74 00
E-mail: info@jorssen.net.bmw.be

Danny De Raedt
Danny De Raedt
Operationeel Directeur

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danny.de-raedt@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danny.de-raedt@jorssen.net.bmw.be
Laura Verlinden
Laura Verlinden
Management Assistant

Telefoon: 03 608 48 53 03 608 48 53
E-mail: laura.verlinden@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 53 03 608 48 53
E-mail: laura.verlinden@jorssen.net.bmw.be


Ilse Karsman
Ilse Karsman
Verantwoordelijke Marketing

Telefoon: 03 820 78 84 03 820 78 84
E-mail: ilse.karsman@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 78 84 03 820 78 84
E-mail: ilse.karsman@jorssen.net.bmw.be
jim
Jimmy Janssens
Verantwoordelijke Verkoop

Telefoon: 03 820 74 10 03 820 74 10
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 10 03 820 74 10
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be
Sara
Sara De Bondt
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 03 608 32 01 03 608 32 01
E-Mail: Sara.De-Bondt@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 32 01 03 608 32 01
E-Mail: Sara.De-Bondt@jorssen.net.bmw.be


greet
Greet Yon
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 78 87 03 820 78 87
E-mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 78 87 03 820 78 87
E-mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
geert
Geert Peeraer
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 608 48 50 03 608 48 50
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 50 03 608 48 50
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be
Els
Els Vankriekelsvenne
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 608 32 07 03 608 32 07
E-Mail: Els.Vankriekelsvenne@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 32 07 03 608 32 07
E-Mail: Els.Vankriekelsvenne@jorssen.net.bmw.be
Loesje
Loesje Wiedemeijer
Fleet Sales Assistant

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be


Aude Francois
Aude François
Marketing Coördinator

Telefoon: 03 820 78 85 03 820 78 85
E-mail: aude.francois@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 78 85 03 820 78 85
E-mail: aude.francois@jorssen.net.bmw.be


nadia
Nadia Verhaeghen
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be
kenny
Kenny Vermeiren
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be
rachida
Rachida Abdellati
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be


kristof
Kristof Apers
BMW i Sales Advisor

Telefoon: 03 820 74 49 03 820 74 49
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 49 03 820 74 49
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be
nicolas
Nicolas Morre
BMW i Sales Advisor

Telefoon: 03 611 01 77 03 611 01 77
E-mail: nicolas.morre@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 611 01 77 03 611 01 77
E-mail: nicolas.morre@jorssen.net.bmw.be


steve
Steve Topff
Sales Development Manager

Telefoon: 03 820 74 19 03 820 74 19
E-mail: steve.topff@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 19 03 820 74 19
E-mail: steve.topff@jorssen.net.bmw.be
william
William Van den Bergh
Key Account Manager
wim
Wim Verschueren
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 608 48 49 03 608 48 49
E-mail: wim.verschueren@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 49 03 608 48 49
E-mail: wim.verschueren@jorssen.net.bmw.be
gilles
Gilles Claes
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 39 03 820 74 39
E-mail: gilles.claes@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 39 03 820 74 39
E-mail: gilles.claes@jorssen.net.bmw.be
manu
Manu De Brauwer
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 78 86 03 820 78 86
E-mail: manu.de-brauwer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 78 86 03 820 78 86
E-mail: manu.de-brauwer@jorssen.net.bmw.be
HEVB
Hendrik Van Bockel
Verkoopafgevaardigde
PHVD
Philip Van de Vondel
Verkoopafgevaardigde
nicolas
Nicolas Morre
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 611 01 77 03 611 01 77
E-mail: nicolas.morre@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 611 01 77 03 611 01 77
E-mail: nicolas.morre@jorssen.net.bmw.be
vincent
Vincent Broes
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 608 48 74 03 608 48 74
E-mail: vincent.broes@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 74 03 608 48 74
E-mail: vincent.broes@jorssen.net.bmw.be
Cédric
Cédric Van Laenen
Product Specialist

Telefoon: 03 608 48 68 03 608 48 68
E-Mail: Cedric.van-laenen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 68 03 608 48 68
E-Mail: Cedric.van-laenen@jorssen.net.bmw.be
Mathias Gregoire
Product Specialist

Telefoon: 03 608 48 68 03 608 48 68
E-mail: Mathias.Gregoire@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 68 03 608 48 68
E-mail: Mathias.Gregoire@jorssen.net.bmw.be


serge
Serge Van der Boon
Verkoopafgevaardigde
Kristof
Kristof Apers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 49 03 820 74 49
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 49 03 820 74 49
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be


dana
Dana Van Den Bergh
Teamleader Verkoopsadministratie
Philip
Philip Leclerq
Logistiek Coördinator

Telefoon: 03 820 74 15 03 820 74 15
E-mail: Philippe.Leclercq@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 15 03 820 74 15
E-mail: Philippe.Leclercq@jorssen.net.bmw.be
danka
Danka Van De Putte
Sales Support
Ruben
Ruben Vanderborght
Sales Support BMW Premium Selection

Telefoon: 03 820 78 83 03 820 78 83
E-mail: Ruben.Vanderborght@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 78 83 03 820 78 83
E-mail: Ruben.Vanderborght@jorssen.net.bmw.be
lynn
Lynn Zaman
Sales Support

Telefoon: 03 608 48 91 03 608 48 91
E-mail: lynn.zaman@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 91 03 608 48 91
E-mail: lynn.zaman@jorssen.net.bmw.be
Cools
Patricia Cools
Sales Support

Telefoon: 03 611 01 71 03 611 01 71
E-mail: patricia.cools@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 611 01 71 03 611 01 71
E-mail: patricia.cools@jorssen.net.bmw.be
maarten
Maarten Roelants
Afleveraar

Telefoon: 03 820 74 12 03 820 74 12
E-mail: maarten.roelants@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 12 03 820 74 12
E-mail: maarten.roelants@jorssen.net.bmw.be
isa
Isabeau Van den Broeck
Afleveraar


Richard
Richard Van der Weegen
Verantwoordelijke Receptie Naverkoop
AR
An Reul
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: an.reul@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: an.reul@jorssen.net.bmw.be
ben
Ben Collet
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ben.collet@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ben.collet@jorssen.net.bmw.be
jonathan
Jonathan Rademaker
Adviseur Naverkoop
dirk
Dirk Van der Auwera
Adviseur Naverkoop
roel
Roel Smets
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roel.smets@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roel.smets@jorssen.net.bmw.be
stijn
Stijn Delvou
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: stijn.delvou@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: stijn.delvou@jorssen.net.bmw.be
jeroen
Jeroen Van Der Reeth
Adviseur Naverkoop
mar
Markus Keller
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: markus.keller@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: markus.keller@jorssen.net.bmw.be
kristof
Kristof Rypens
Garantiemedewerker

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.rypens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.rypens@jorssen.net.bmw.be
Dirk Janssens
Garantiemedewerker

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dirk.janssens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dirk.janssens@jorssen.net.bmw.be


paul
Paul Terweduwe
Operationeel Manager Carrosserie

Telefoon: 03 820 74 33 03 820 74 33
E-mail: paul.terweduwe@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 33 03 820 74 33
E-mail: paul.terweduwe@jorssen.net.bmw.be
bart
Bart Bostoen
Teamleader Administratie Carrosserie

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bart.bostoen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bart.bostoen@jorssen.net.bmw.be
wim
Wim Van Dun
Accident Advisor

Telefoon: 03 608 48 52 03 608 48 52
E-mail: wim.van-dun@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 52 03 608 48 52
E-mail: wim.van-dun@jorssen.net.bmw.be
Hadley
Hadley Dames
Accident Advisor

Telefoon: 03 608 48 89 03 608 48 89
E-mail: hadley.dames@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 89 03 608 48 89
E-mail: hadley.dames@jorssen.net.bmw.be
rox
Roxanne De Backer
Accident Advisor

Telefoon: 03 820 74 33 03 820 74 33
E-mail: roxanne.de-backer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 33 03 820 74 33
E-mail: roxanne.de-backer@jorssen.net.bmw.be
ingrid
Ingrid Lejon
Administratief Bediende Carrosserie

Telefoon: 03 820 74 33 03 820 74 33
E-mail: Ingrid.lejon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 33 03 820 74 33
E-mail: Ingrid.lejon@jorssen.net.bmw.be


filip
Filip Schiltz
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: filip.schiltz@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: filip.schiltz@jorssen.net.bmw.be
stefan
Stefan Bogaerts
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
roeland
Roeland Pittoors
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
Kurt
Kurt Famaey
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
Steve Morissens
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be


Erwin
Erwin Van den Bossche
Werkplaatsleider
nick
Nick Hermans
Werkplaatsleider

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.hermans@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.hermans@jorssen.net.bmw.be

Showroom

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:30

Receptie

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: afspraken@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Za : Gesloten

Magazijn

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 17:00
Za : Gesloten

Carrosserie

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: carrosserie@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00
Za: Gesloten

Jorssen Aartselaar

Antwerpsesteenweg 126 2630 Aartselaar
Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top