Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

JORSSEN Zuid.

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Telefoon: 03 820 74 00
E-mail: info@jorssen.net.bmw.be

Danny De Raedt
Danny De Raedt
Operationeel Directeur

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danny.de-raedt@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danny.de-raedt@jorssen.net.bmw.be
Laura Verlinden
Laura Verlinden
Management Assistant

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: laura.verlinden@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: laura.verlinden@jorssen.net.bmw.be


Ilse Karsman
Ilse Karsman
Verantwoordelijke Marketing

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ilse.karsman@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ilse.karsman@jorssen.net.bmw.be
jim
Jimmy Janssens
Verantwoordelijke Verkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be
Sara
Sara De Bondt
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Sara.De-Bondt@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Sara.De-Bondt@jorssen.net.bmw.be
greet
Greet Yon
Verantwoordelijke Verkoopsadministratie

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be


greet
Greet Yon
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
geert
Geert Peeraer
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be
Els
Els Vankriekelsvenne
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Els.Vankriekelsvenne@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Els.Vankriekelsvenne@jorssen.net.bmw.be
Loesje
Loesje Wiedemeijer
Fleet Sales Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be


Krupa Mehta
Marketing Coördinator

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: krupa.mehta@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: krupa.mehta@jorssen.net.bmw.be


nadia
Nadia Verhaeghen
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be
rachida
Rachida Abdellati
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be
An-Sofie Lenaerts
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be


kristof
Kristof Apers
BMW i Sales Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be


steve
Steve Topff
Sales Development Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: steve.topff@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: steve.topff@jorssen.net.bmw.be
william
William Van den Bergh
Verkoopafgevaardigde
wim
Wim Verschueren
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.verschueren@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.verschueren@jorssen.net.bmw.be
gilles
Gilles Claes
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: gilles.claes@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: gilles.claes@jorssen.net.bmw.be
manu
Manu De Brauwer
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: manu.de-brauwer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: manu.de-brauwer@jorssen.net.bmw.be
HEVB
Hendrik Van Bockel
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hendrik.van-bockel@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hendrik.van-bockel@jorssen.net.bmw.be
PHVD
Philip Van de Vondel
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: philip.van-de-vondel@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: philip.van-de-vondel@jorssen.net.bmw.be
vincent
Vincent Broes
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: vincent.broes@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: vincent.broes@jorssen.net.bmw.be
Cédric
Cédric Van Laenen
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Cedric.van-laenen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Cedric.van-laenen@jorssen.net.bmw.be
Mathias Gregoire
Product Specialist

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Mathias.Gregoire@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Mathias.Gregoire@jorssen.net.bmw.be
maarten
Maarten Roelants
Product Specialist

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: maarten.roelants@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: maarten.roelants@jorssen.net.bmw.be
Lisa Tuerlinckx
Product Specialist

Telefoon: 03820 74 00 03820 74 00
E-mail: Lisa.tuerlinckx@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03820 74 00 03820 74 00
E-mail: Lisa.tuerlinckx@jorssen.net.bmw.be
Bo Bertels
Product Specialist

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Bo.bertels@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Bo.bertels@jorssen.net.bmw.be
Reymy Amelinckx
Sales Assistant

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: reymy.amelinckx@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: reymy.amelinckx@jorssen.net.bmw.be


serge
Serge Van der Boon
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: serge.van-der-boon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: serge.van-der-boon@jorssen.net.bmw.be
Kristof
Kristof Apers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be


dana
Dana Van Den Bergh
Teamleader Verkoopsadministratie

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dana.van-den-bergh@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dana.van-den-bergh@jorssen.net.bmw.be
Dirk
Dirk Van de Auwera
Logistiek Coördinator

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Dirk.Van-Der-Auwera@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Dirk.Van-Der-Auwera@jorssen.net.bmw.be
danka
Danka Van De Putte
Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danka.van-de-putte@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danka.van-de-putte@jorssen.net.bmw.be
Cools
Patricia Cools
Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: patricia.cools@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: patricia.cools@jorssen.net.bmw.be
isa
Isabeau Van den Broeck
Sales Support
Marie Laurent
Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Marie.Laurent@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Marie.Laurent@jorssen.net.bmw.be


Richard
Richard Van der Weegen
Verantwoordelijke Receptie Naverkoop
AR
An Reul
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: an.reul@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: an.reul@jorssen.net.bmw.be
ben
Ben Collet
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ben.collet@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ben.collet@jorssen.net.bmw.be
jonathan
Jonathan Rademaker
Adviseur Naverkoop
roel
Roel Smets
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roel.smets@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roel.smets@jorssen.net.bmw.be
stijn
Stijn Delvou
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: stijn.delvou@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: stijn.delvou@jorssen.net.bmw.be
jeroen
Jeroen Van Der Reeth
Adviseur Naverkoop
mar
Markus Keller
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: markus.keller@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: markus.keller@jorssen.net.bmw.be
Dirk Janssens
Dirk Janssens
Garantiemedewerker

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dirk.janssens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dirk.janssens@jorssen.net.bmw.be
kristof
Kristof Rypens
Garantiemedewerker

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.rypens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.rypens@jorssen.net.bmw.be
Bo Bral
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 038207400 038207400
E-mail: bo.bral@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 038207400 038207400
E-mail: bo.bral@jorssen.net.bmw.be


paul
Paul Terweduwe
Operationeel Manager Carrosserie

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: paul.terweduwe@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: paul.terweduwe@jorssen.net.bmw.be
bart
Bart Bostoen
Teamleader Administratie Carrosserie

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bart.bostoen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bart.bostoen@jorssen.net.bmw.be
wim
Wim Van Dun
Accident Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.van-dun@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.van-dun@jorssen.net.bmw.be
Hadley
Hadley Dames
Accident Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hadley.dames@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hadley.dames@jorssen.net.bmw.be
rox
Roxanne De Backer
Accident Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roxanne.de-backer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roxanne.de-backer@jorssen.net.bmw.be
ingrid
Ingrid Lejon
Administratief Bediende Carrosserie

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Ingrid.lejon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Ingrid.lejon@jorssen.net.bmw.be


filip
Filip Schiltz
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: filip.schiltz@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: filip.schiltz@jorssen.net.bmw.be
stefan
Stefan Bogaerts
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
roeland
Roeland Pittoors
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
Kurt
Kurt Famaey
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
Steve Morissens
Steve Morissens
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be


nick
Nick Hermans
Werkplaatsleider

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.hermans@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.hermans@jorssen.net.bmw.be
Erwin
Erwin Van den Bossche
Technisch adviseur

Showroom

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:30

Receptie

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: afspraken@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Telefonisch bereikbaar: 08:00 - 18:30
Za : Gesloten

Magazijn

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 17:00
Za : Gesloten

Carrosserie

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: carrosserie@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00
Za: Gesloten

Jorssen Aartselaar

Antwerpsesteenweg 126 2630 Aartselaar
Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top