Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

JORSSEN ZUID.

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Telefoon: 03 820 74 00
E-mail: info@jorssen.net.bmw.be

nadia
Nadia Verhaeghen
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be
rachida
Rachida Abdellati
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be
An-Sofie Lenaerts
An-Sofie Lenaerts
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be


Danny De Raedt
Danny De Raedt
Operationeel Directeur

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danny.de-raedt@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danny.de-raedt@jorssen.net.bmw.be
Laura Verlinden
Laura Verlinden
Management Assistant

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: laura.verlinden@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: laura.verlinden@jorssen.net.bmw.be


greet
Greet Yon
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
jim
Jimmy Janssens
Verantwoordelijke Verkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be


greet
Greet Yon
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
geert
Geert Peeraer
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be
Els
Els Vankriekelsvenne
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Els.Vankriekelsvenne@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Els.Vankriekelsvenne@jorssen.net.bmw.be
Loesje
Loesje Wiedemeijer
Fleet Sales Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be
Kitty Geens
Kitty Geens
Business Development Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kitty.geens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kitty.geens@jorssen.net.bmw.be


Krupa Mehta
Krupa Mehta
Marketing Coördinator

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: krupa.mehta@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: krupa.mehta@jorssen.net.bmw.be


Cédric
Cédric Van Laenen
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Cedric.van-laenen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Cedric.van-laenen@jorssen.net.bmw.be
vincent
Vincent Broes
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: vincent.broes@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: vincent.broes@jorssen.net.bmw.be
PHVD
Philip Van de Vondel
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: philip.van-de-vondel@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: philip.van-de-vondel@jorssen.net.bmw.be
HEVB
Hendrik Van Bockel
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hendrik.van-bockel@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hendrik.van-bockel@jorssen.net.bmw.be
manu
Manu De Brauwer
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: manu.de-brauwer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: manu.de-brauwer@jorssen.net.bmw.be
gilles
Gilles Claes
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: gilles.claes@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: gilles.claes@jorssen.net.bmw.be
wim
Wim Verschueren
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.verschueren@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.verschueren@jorssen.net.bmw.be
william
William Van den Bergh
Verkoopafgevaardigde
steve
Steve Topff
Sales Development Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: steve.topff@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: steve.topff@jorssen.net.bmw.be
Mathias Gregoire
Mathias Gregoire
Product Specialist

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Mathias.Gregoire@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Mathias.Gregoire@jorssen.net.bmw.be
maarten
Maarten Roelants
Product Specialist

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: maarten.roelants@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: maarten.roelants@jorssen.net.bmw.be
Lisa Tuerlinckx
Lisa Tuerlinckx
Product Specialist

Telefoon: 03820 74 00 03820 74 00
E-mail: Lisa.tuerlinckx@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03820 74 00 03820 74 00
E-mail: Lisa.tuerlinckx@jorssen.net.bmw.be
Reymy Amelinckx
Reymy Amelinckx
Sales Assistant

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: reymy.amelinckx@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: reymy.amelinckx@jorssen.net.bmw.be
Reymy Amelinckx
Bo Bertels
Product Specialist

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Bo.bertels@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Bo.bertels@jorssen.net.bmw.be


kristof
Kristof Apers
BMW i Sales Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be


Kristof
Kristof Apers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be


Dominique Wauters
Dominique Wauters
Verantwoordelijke Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dominique.wauters@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dominique.wauters@jorssen.net.bmw.be
Cools
Patricia Cools
Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: patricia.cools@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: patricia.cools@jorssen.net.bmw.be
isa
Isabeau Van den Broeck
Sales Support
Marie Laurent
Marie Laurent
Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Marie.Laurent@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Marie.Laurent@jorssen.net.bmw.be
Dirk
Dirk Van de Auwera
Logistiek Coördinator

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Dirk.Van-Der-Auwera@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Dirk.Van-Der-Auwera@jorssen.net.bmw.be
Amber Van Ranst
Amber Van Ranst
Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: amber.van-ranst@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: amber.van-ranst@jorssen.net.bmw.be
Fanny Van De Velde
Fanny Van De Velde
Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: fanny.van-de-velde@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: fanny.van-de-velde@jorssen.net.bmw.be


Richard
Richard Van der Weegen
Verantwoordelijke Receptie Naverkoop
Bo Bral
Bo Bral
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 038207400 038207400
E-mail: bo.bral@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 038207400 038207400
E-mail: bo.bral@jorssen.net.bmw.be
Dirk Janssens
Dirk Janssens
Garantiemedewerker

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dirk.janssens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dirk.janssens@jorssen.net.bmw.be
kristof
Kristof Rypens
Garantiemedewerker

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.rypens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.rypens@jorssen.net.bmw.be
mar
Markus Keller
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: markus.keller@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: markus.keller@jorssen.net.bmw.be
jeroen
Jeroen Van Der Reeth
Adviseur Naverkoop
stijn
Stijn Delvou
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: stijn.delvou@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: stijn.delvou@jorssen.net.bmw.be
roel
Roel Smets
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roel.smets@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roel.smets@jorssen.net.bmw.be
jonathan
Jonathan Rademaker
Adviseur Naverkoop
ben
Ben Collet
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ben.collet@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ben.collet@jorssen.net.bmw.be
AR
An Reul
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: an.reul@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: an.reul@jorssen.net.bmw.be


paul
Paul Terweduwe
Operationeel Manager Carrosserie

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: paul.terweduwe@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: paul.terweduwe@jorssen.net.bmw.be
bart
Bart Bostoen
Teamleader Administratie Carrosserie

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bart.bostoen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bart.bostoen@jorssen.net.bmw.be
Bart Uyttendaele
Bart Uyttendaele
Accident Advisor

Telefoon: 038207400 038207400
E-mail: bart.uyttendaele@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 038207400 038207400
E-mail: bart.uyttendaele@jorssen.net.bmw.be
wim
Wim Van Dun
Accident Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.van-dun@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.van-dun@jorssen.net.bmw.be
Benoit
Benoit Hoppenbrouwers
Teamleader Administratie Carrosserie
Robbe Dons
Robbe Dons
Junior Accident Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: robbe.dons@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: robbe.dons@jorssen.net.bmw.be
ingrid
Ingrid Lejon
Administratief Bediende Carrosserie

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Ingrid.lejon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Ingrid.lejon@jorssen.net.bmw.be
Hadley
Hadley Dames
Accident Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hadley.dames@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hadley.dames@jorssen.net.bmw.be


filip
Filip Schiltz
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: filip.schiltz@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: filip.schiltz@jorssen.net.bmw.be
Dirk
Dirk Van de Auwera
Logistiek Coördinator

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Dirk.Van-Der-Auwera@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Dirk.Van-Der-Auwera@jorssen.net.bmw.be
Steve Morissens
Steve Morissens
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
Kurt
Kurt Famaey
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
roeland
Roeland Pittoors
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
stefan
Stefan Bogaerts
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be


nick
Nick Hermans
Werkplaatsleider

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.hermans@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.hermans@jorssen.net.bmw.be
Erwin
Erwin Van den Bossche
Technisch adviseur

Showroom

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:30

Receptie

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: afspraken@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Telefonisch bereikbaar: 08:00 - 18:30
Za : Gesloten

Magazijn

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 17:00
Za : Gesloten

Carrosserie

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: carrosserie@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00
Za: Gesloten

BMW Example Region Example Dealer 1

Optional line 1
Frankfurter Ring 35, , 80807, Munich, Germany, Optional line 1, Optional line 2

BMW Example Region Example Dealer 2

+49 (40) 5530110
Landsberger Str. 170,, 80687 München, Germany

BMW Example Region Example Dealer 3

+49 (40) 5530110
Ingolstädter Str. 172, , 80939 München, Germany

BMW Example Region Example Dealer 4

+49 (40) 5530110
Schleißheimer Str. 82, 85748, , Garching bei München, Germany
Example Street 10-20,
12345 Exampletown, Example Country
Optional line 1
Optional line 2
Telephone: +49 (40) 5530110 +49 (40) 5530110
Calculate route
Example Street 10-20,
12345 Exampletown, Example Country
Optional line 1
Optional line 2
Telephone: +49 (40) 5530110 +49 (40) 5530110
Calculate route
Example Street 10-20,
12345 Exampletown, Example Country
Optional line 1
Optional line 2
Telephone: +49 (40) 5530110 +49 (40) 5530110
Calculate route
Example Street 10-20,
12345 Exampletown, Example Country
Optional line 1
Optional line 2
Telephone: +49 (40) 5530110 +49 (40) 5530110
Calculate route
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top