Skip to main content
Cette page utilise des cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

En savoir plus

JORSSEN ZUID.

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Telefoon: 03 820 74 00
E-mail: info@jorssen.net.bmw.be


Nadia
Nadia Verhaeghen
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be
Lieve Beunen
Lieve Beunen
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be
Sofie Van Meersche
Sofie Van Meersche
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be


Danny De Raedt
Danny De Raedt
Operationeel Directeur

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danny.de-raedt@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danny.de-raedt@jorssen.net.bmw.be
Laura Verlinden
Laura Verlinden
Management Assistant

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: laura.verlinden@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: laura.verlinden@jorssen.net.bmw.be


greet
Greet Yon
Fleet Sales Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
jim janssens
Jimmy Janssens
Sales Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be
Nick Haverals
Nick Haverals
Marketing Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be
Dominique Wauters
Dominique Wauters
Sales Support Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dominique.wauters@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dominique.wauters@jorssen.net.bmw.be


greet
Greet Yon
Fleet Sales Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
Geert Peeraer
Geert Peeraer
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be
Kristof De Bruyn
Kristof De Bruyn
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Kristof.De-Bruyn@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Kristof.De-Bruyn@jorssen.net.bmw.be
Loesje Wiedemeijer
Loesje Wiedemeijer
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be
Nathan Engelen
Digital Sales & Marketing Coördinator

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Nathan.Engelen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Nathan.Engelen@jorssen.net.bmw.be
Eline Francken
Allround Marketing Coördinator

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Nathan.Engelen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Nathan.Engelen@jorssen.net.bmw.be


Nick Haverals
Nick Haverals
Marketing Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.haverals@jorssen.net.bmw.be
Krupa Mehta
Krupa Mehta
Marketing Team Leader

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: krupa.mehta@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: krupa.mehta@jorssen.net.bmw.be
Nicolas Castro Suarez
Content Marketing Coördinator
Nathan Engelen
Digital Sales & Marketing Coördinator

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Nathan.Engelen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Nathan.Engelen@jorssen.net.bmw.be
Eline Francken
Allround Marketing Coördinator

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Nathan.Engelen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Nathan.Engelen@jorssen.net.bmw.be


Steve Topff
Steve Topff
Sales Teamleader

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: steve.topff@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: steve.topff@jorssen.net.bmw.be
William Van den Bergh
William Van den Bergh
Key Account Manager
Cédric
Cédric Van Laenen
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Cedric.van-laenen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-Mail: Cedric.van-laenen@jorssen.net.bmw.be
vincent
Vincent Broes
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: vincent.broes@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: vincent.broes@jorssen.net.bmw.be
Philip Van de Vondel
Philip Van de Vondel
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: philip.van-de-vondel@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: philip.van-de-vondel@jorssen.net.bmw.be
HEVB
Hendrik Van Bockel
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hendrik.van-bockel@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hendrik.van-bockel@jorssen.net.bmw.be
Manu De Brauwer
Manu De Brauwer
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: manu.de-brauwer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: manu.de-brauwer@jorssen.net.bmw.be
Gilles Claes
Gilles Claes
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: gilles.claes@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: gilles.claes@jorssen.net.bmw.be
Wim Verschueren
Wim Verschueren
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.verschueren@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.verschueren@jorssen.net.bmw.be
Maxime Castro Y Romero
Maxime Castro Y Romero
Product Specialist

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: maxime.castro@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: maxime.castro@jorssen.be
Maarten Roelants
Maarten Roelants
Teamleader – Product Expert

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: maarten.roelants@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: maarten.roelants@jorssen.net.bmw.be
Btissame Mazrouh
Btissame Mazrouh
Product Specialist

Telefoon: 03820 74 00 03820 74 00
E-mail: Btissame.Mazrouh@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03820 74 00 03820 74 00
E-mail: Btissame.Mazrouh@jorssen.net.bmw.be
Jens Van Den Wijngaert
Jens Van Den Wijngaert
Product Specialist

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: jens.van-den-wijngaert@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: jens.van-den-wijngaert@jorssen.be
danka
Danka Van De Putte
Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danka.van-de-putte@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danka.van-de-putte@jorssen.net.bmw.be


Bert Pauwels
Bert Pauwels
Team Leader BMW Premium Selection

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bert.pauwels@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bert.pauwels@jorssen.be
Kristof
Kristof Apers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be
Tolunay Yeniceli
Tolunay Yeniceli
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 038207400 038207400
E-mail: Tolunay.yeniceli@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 038207400 038207400
E-mail: Tolunay.yeniceli@jorssen.net.bmw.be
Philippe Leclercq
Philippe Leclercq
Coördinator Verkoopsadministratie BMW Premium Selection

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Philippe.Leclercq@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Philippe.Leclercq@jorssen.be


Dominique Wauters
Dominique Wauters
Sales Support Manager

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dominique.wauters@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dominique.wauters@jorssen.net.bmw.be
Fanny Van de Velde
Fanny Van de Velde
Teamleader Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: fanny.van-de-velde@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: fanny.van-de-velde@jorssen.net.bmw.be
Nicolas Vervrangen
Nicolas Vervrangen
Coördinator Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nicolas.vervrangen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nicolas.vervrangen@jorssen.net.bmw.be
Patricia Cools
Patricia Cools
Medewerker Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: patricia.cools@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: patricia.cools@jorssen.net.bmw.be
Mégane
Mégane Roussel
Medewerker Sales Support

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Megane.Roussel@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Megane.Roussel@jorssen.net.bmw.be
michele
Michele Nijs
Medewerker Sales Support

Telefoon: +32 3 820 74 00 +32 3 820 74 00
E-mail: Michèle.Nijs@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: +32 3 820 74 00 +32 3 820 74 00
E-mail: Michèle.Nijs@jorssen.net.bmw.be
Ellen Thys
Medewerker Sales Support

Telefoon: +32 3 820 74 00 +32 3 820 74 00
E-mail: Ellen.Thijs@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: +32 3 820 74 00 +32 3 820 74 00
E-mail: Ellen.Thijs@jorssen.net.bmw.be


Richard
Richard Van der Weegen
Verantwoordelijke Receptie Naverkoop
Dirk Janssens
Dirk Janssens
Garantiemedewerker

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dirk.janssens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: dirk.janssens@jorssen.net.bmw.be
Kristof Rypens
Kristof Rypens
Garantiemedewerker

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.rypens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kristof.rypens@jorssen.net.bmw.be
Markus Keller
Markus Keller
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: markus.keller@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: markus.keller@jorssen.net.bmw.be
Jeroen Van Der Reeth
Jeroen Van Der Reeth
Adviseur Naverkoop
Stijn Delvou
Stijn Delvou
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: stijn.delvou@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: stijn.delvou@jorssen.net.bmw.be
roel
Roel Smets
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roel.smets@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roel.smets@jorssen.net.bmw.be
ben
Ben Collet
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ben.collet@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ben.collet@jorssen.net.bmw.be
bart bostoen
Bart Bostoen
Adviseur Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bart.bostoen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bart.bostoen@jorssen.net.bmw.be


Paul Terweduwe
Paul Terweduwe
Operationeel Manager Carrosserie

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: paul.terweduwe@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: paul.terweduwe@jorssen.net.bmw.be
Wim Van Dun
Wim Van Dun
Accident Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.van-dun@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: wim.van-dun@jorssen.net.bmw.be
ingrid
Ingrid Lejon
Administratief Bediende Carrosserie

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Ingrid.lejon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Ingrid.lejon@jorssen.net.bmw.be
Hadley
Hadley Dames
Accident Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hadley.dames@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: hadley.dames@jorssen.net.bmw.be


Filip Schiltz
Filip Schiltz
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: filip.schiltz@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: filip.schiltz@jorssen.net.bmw.be
Steve Morissens
Steve Morissens
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
Kurt Famaey
Kurt Famaey
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
roeland
Roeland Pittoors
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
Stefan Bogaerts
Stefan Bogaerts
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
Eyso Bergsma
Adviseur Onderdelen en Accessoires

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Eyso.Bergsma@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: Eyso.Bergsma@jorssen.be


Nick Hermans
Nick Hermans
Werkplaatsleider

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.hermans@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.hermans@jorssen.net.bmw.be
Erwin Van den Bossche
Erwin Van den Bossche
Technisch adviseur

Showroom

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: onthaal@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:30

Receptie

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: afspraken@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Telefonisch bereikbaar: 08:00 - 18:30
Za : Gesloten

Magazijn

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 17:00
Za : Gesloten

Carrosserie

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: carrosserie@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00
Za: Gesloten
BMW Essai

Réservez un essai.

Réservez ici
alt

Demandez une offre.

Demandez ici
BMW afspraak

Rendez-vous atelier en ligne.

Réservez ici
BMW contact

Contactez-nous.

Contactez-nous
Contactez-moi

Appelez-moi.

Contactez-moi
Brochure aanvragen

Liste de prix et brochures.

Découvrez-les ici
BMW Stockwagens

Nos voitures de stock.

Vers notre offre
BMW Tweedehandswagens

Nos occasions.

Vers notre offre
Top