Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

JORSSEN Aartselaar.

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Telefoon: 03 820 74 00
E-mail: info@jorssen.net.bmw.be

Danny De Raedt
Operationeel Directeur

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danny.de-raedt@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: danny.de-raedt@jorssen.net.bmw.be
Laura Verlinden
Management Assistant

Telefoon: 03 608 48 53 03 608 48 53
E-mail: laura.verlinden@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 53 03 608 48 53
E-mail: laura.verlinden@jorssen.net.bmw.be


Ilse Karsman
Fleet Sales Manager

Telefoon: 03 820 78 84 03 820 78 84
E-mail: ilse.karsman@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 78 84 03 820 78 84
E-mail: ilse.karsman@jorssen.net.bmw.be
Greet Yon
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 820 78 87 03 820 78 87
E-mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 78 87 03 820 78 87
E-mail: greet.yon@jorssen.net.bmw.be
Geert Peeraer
Fleet Account Manager

Telefoon: 03 608 48 50 03 608 48 50
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 50 03 608 48 50
E-mail: geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be
Loesje Wiedemeijer
Fleet Sales Assistant


Ilse Karsman
Marketing Manager

Telefoon: 03 820 78 84 03 820 78 84
E-mail: ilse.karsman@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 78 84 03 820 78 84
E-mail: ilse.karsman@jorssen.net.bmw.be
Aude François
Marketing Coördinator

Telefoon: 03 820 78 85 03 820 78 85
E-mail: aude.francois@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 78 85 03 820 78 85
E-mail: aude.francois@jorssen.net.bmw.be


Nadia Verhaeghen
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: info@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: info@jorssen.net.bmw.be
Kenny Vermeiren
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kenny.vermeiren@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: kenny.vermeiren@jorssen.net.bmw.be
Rachida Abdellati
Onthaal

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: rachida.abdellati@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: rachida.abdellati@jorssen.net.bmw.be


Jimmy Janssens
Verantwoordelijke verkoop BMWi

Telefoon: 03 820 74 10 03 820 74 10
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 10 03 820 74 10
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be
Kristof Apers
BMW i Sales Advisor

Telefoon: 03 820 74 49 03 820 74 49
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 49 03 820 74 49
E-mail: kristof.apers@jorssen.net.bmw.be
Nicolas Morre
BMW i Sales Advisor

Telefoon: 03 611 01 77 03 611 01 77
E-mail: nicolas.morre@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 611 01 77 03 611 01 77
E-mail: nicolas.morre@jorssen.net.bmw.be


Jimmy Janssens
Verantwoordelijke verkoop BMW nieuwe wagens

Telefoon: 03 820 74 10 03 820 74 10
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 10 03 820 74 10
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be
Steve Topff
Sales Development Manager

Telefoon: 03 820 74 19 03 820 74 19
E-mail: steve.topff@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 19 03 820 74 19
E-mail: steve.topff@jorssen.net.bmw.be
William Van den Bergh
Verkoopafgevaardigde
Wim Verschueren
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 608 48 49 03 608 48 49
E-mail: wim.verschueren@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 49 03 608 48 49
E-mail: wim.verschueren@jorssen.net.bmw.be
Gilles Claes
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 39 03 820 74 39
E-mail: gilles.claes@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 39 03 820 74 39
E-mail: gilles.claes@jorssen.net.bmw.be
Manu De Brauwer
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 78 86 03 820 78 86
E-mail: manu.de-brauwer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 78 86 03 820 78 86
E-mail: manu.de-brauwer@jorssen.net.bmw.be
Hendrik Van Bockel
Verkoopafgevaardigde
Philip Van de Vondel
Verkoopafgevaardigde
Nicolas Morre
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 611 01 77 03 611 01 77
E-mail: nicolas.morre@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 611 01 77 03 611 01 77
E-mail: nicolas.morre@jorssen.net.bmw.be
Yasin Biçiçi
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: yasin.bicici@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: yasin.bicici@jorssen.net.bmw.be
Vincent Broes
Product Specialist

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: vincent.broes@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: vincent.broes@jorssen.net.bmw.be


Jimmy Janssens
Verantwoordelijke verkoop BMW tweedehandswagens

Telefoon: 03 820 74 10 03 820 74 10
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 10 03 820 74 10
E-mail: jimmy.janssens@jorssen.net.bmw.be
Serge Van der Boon
Verkoopafgevaardigde
Daisy Lens
Administratie BMW Premium Selection

Telefoon: 03 820 74 16 03 820 74 16
E-mail: daisy.lens@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 16 03 820 74 16
E-mail: daisy.lens@jorssen.net.bmw.be


Els Vankriekelsvenne
Verantwoordelijke Verkoopsadministratie

Telefoon: 03 608 32 07 - 0473 65 15 29 03 608 32 07 - 0473 65 15 29
E-mail: els.vankriekelsvenne@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 32 07 - 0473 65 15 29 03 608 32 07 - 0473 65 15 29
E-mail: els.vankriekelsvenne@jorssen.net.bmw.be
Philippe Leclercq
Logistiek coördinator

Telefoon: 03 820 74 15 03 820 74 15
E-mail: philippe.leclercq@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 15 03 820 74 15
E-mail: philippe.leclercq@jorssen.net.bmw.be
Dana Van Den Bergh
Coördinator planning
Glenn Berthels
Sales Support

Telefoon: 03 820 78 80 03 820 78 80
E-mail: glenn.berthels@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 78 80 03 820 78 80
E-mail: glenn.berthels@jorssen.net.bmw.be
Danka Van De Putte
Sales Support
Lynn Zaman
Sales Support

Telefoon: 03 608 48 91 03 608 48 91
E-mail: lynn.zaman@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 91 03 608 48 91
E-mail: lynn.zaman@jorssen.net.bmw.be
Maarten Roelants
Product Specialist

Telefoon: 03 820 74 12 03 820 74 12
E-mail: maarten.roelants@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 12 03 820 74 12
E-mail: maarten.roelants@jorssen.net.bmw.be
Joffrey Van der Doodt
Product Specialist
Isabeau Van den Broeck
Product Specialist


Sara De Bondt
Manager Naverkoop

Telefoon: 03 608 32 01 03 608 32 01
E-mail: sara.de-bondt@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 32 01 03 608 32 01
E-mail: sara.de-bondt@jorssen.net.bmw.be
Bart Bostoen
Beheerder Klantenrelaties Naverkoop

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bart.bostoen@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: bart.bostoen@jorssen.net.bmw.be
Richard Van der Weegen
Teamleader Receptie
An Reul
Service Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: an.reul@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: an.reul@jorssen.net.bmw.be
Ben Collet
Service Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ben.collet@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: ben.collet@jorssen.net.bmw.be
Jonathan Rademaker
Service Advisor
Dirk Van der Auwera
Service Advisor
Roel Smets
Service Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roel.smets@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: roel.smets@jorssen.net.bmw.be
Jeff Dorpmans
Service Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: jeff.dorpmans@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: jeff.dorpmans@jorssen.net.bmw.be
Stijn Delvou
Service Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: stijn.delvou@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: stijn.delvou@jorssen.net.bmw.be
Jeroen Van Der Reeth
Service Advisor
Markus Keller
Service Advisor

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: markus.keller@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: markus.keller@jorssen.net.bmw.be


Paul Terweduwe
Operationeel manager carrosserie

Telefoon: 03 820 74 33 03 820 74 33
E-mail: paul.terweduwe@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 33 03 820 74 33
E-mail: paul.terweduwe@jorssen.net.bmw.be
Wim Van Dun
Accident Advisor

Telefoon: 03 608 48 52 03 608 48 52
E-mail: wim.van-dun@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 52 03 608 48 52
E-mail: wim.van-dun@jorssen.net.bmw.be
Hadley Dames
Accident Advisor

Telefoon: 03 608 48 89 03 608 48 89
E-mail: hadley.dames@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 608 48 89 03 608 48 89
E-mail: hadley.dames@jorssen.net.bmw.be
Roxanne De Backer
Accident Advisor

Telefoon: 03 820 74 33 03 820 74 33
E-mail: roxanne.de-backer@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 33 03 820 74 33
E-mail: roxanne.de-backer@jorssen.net.bmw.be
Patricia Cools
Administratie

Telefoon: 03 641 90 31 03 641 90 31
E-mail: patricia.cools@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 641 90 31 03 641 90 31
E-mail: patricia.cools@jorssen.net.bmw.be


Filip Schiltz
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: filip.schiltz@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: filip.schiltz@jorssen.net.bmw.be
Stefan Bogaerts
Medewerker Magazijn

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
Roeland Pittoors
Medewerker Magazijn

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
Kurt Famaey
Medewerker Magazijn

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be
Kristof Rypens
Medewerker magazijn

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be


Erwin Van den Bossche
Werkplaatsleider
Nick Hermans
Assistent werkplaatsleider

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.hermans@jorssen.net.bmw.be

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: nick.hermans@jorssen.net.bmw.be

Showroom

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:30
Zo 14/1, 21/1, 28/1 10:00 - 17:00

Receptie

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Za : Gesloten

Magazijn

Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

Contact

Telefoon: 03 820 74 00 03 820 74 00
E-mail: shop@jorssen.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 17:00
Vr : 08:30 - 16:00
Za : Gesloten

Jorssen Aartselaar

Antwerpsesteenweg 126 2630 Aartselaar
Antwerpsesteenweg 126
2630 Aartselaar

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top The website encountered an unexpected error. Please try again later.